100 gr. Chocolade 4c aangepast logo
Van
€ 3,53
| Stuksprijs | € 4,80 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 240,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 261,60 |
Productnummer:
A202-Art_103
Voorraad:
Productinformatie "100 gr. Chocolade 4c aangepast logo"
Geef uw chocolade een persoonlijke touch met onze individueel bedrukte 100g repen. Perfect voor cadeaus of promotionele doeleinden, kunt u elke reep ontwerpen met uw eigen ontwerp of logo.
| Kleur: | max. 4 - CMYK |
|---|---|
| Bewerking: | Afdrukken van voedsel |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Informatie over de afmetingen van producten: | 10,7 x 4,1cm |
| Land van herkomst: | Germany |
| Lengte: | 0mm |
| Made in Europe: | Ja |
| Materiaal: | Chocolade |
| Productietijd: | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
| Categorieën: | Eten & Drinken |
Aanmelden
Oliver Möhlenkamp
Veldhausener Straße 22 , 49828 Neuenhaus