2423 DAMES SOFTSHELL Zwart S
Van
€ 39,80
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 56,65 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 56,65 |
| Totaalprijs Bruto: | € 68,55 |
Productnummer:
A462-642423-99-4
Voorraad:
Productinformatie "2423 DAMES SOFTSHELL Zwart S"
• 3-laagse softshell met fleecevoering
• lichte en ademende softshell voor dames
• ritssluiting met kinbescherming
• schuinlopende, verticale borstzak met ritssluiting
• twee verborgen zijzakken met ritssluiting
• elastische manchetten
• aanpasbare taille met trekkoord
• verlengd rugpand
• lichte en ademende softshell voor dames
• ritssluiting met kinbescherming
• schuinlopende, verticale borstzak met ritssluiting
• twee verborgen zijzakken met ritssluiting
• elastische manchetten
• aanpasbare taille met trekkoord
• verlengd rugpand
| Afmeting: | S |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden