2517 BROEK MET KNIEZAKKEN EN REFLECTIEBANDEN Zwart D100
Van
€ 53,70
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 53,70 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 53,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 64,98 |
Productnummer:
A462-642517-99-100
Voorraad:
Productinformatie "2517 BROEK MET KNIEZAKKEN EN REFLECTIEBANDEN Zwart D100"
• vlakke voorzijde
• zelfde model dan de 2501 maar met twee reflecterende banden van elk 50 mm per broekspijp
• verstelbare kniezakken
• twee zijzakken, de rechter met ritssluiting
• twee zijbeenzakken: linker met klep met apart telefoonzakje binnenin, rechter met verschillende compartimenten voor o.a. potloden, duimstok, etc
• twee ruime achterzakken
• D-ring vooraan
• lussen onder de achter- en beenzakken
• zelfde model dan de 2501 maar met twee reflecterende banden van elk 50 mm per broekspijp
• verstelbare kniezakken
• twee zijzakken, de rechter met ritssluiting
• twee zijbeenzakken: linker met klep met apart telefoonzakje binnenin, rechter met verschillende compartimenten voor o.a. potloden, duimstok, etc
• twee ruime achterzakken
• D-ring vooraan
• lussen onder de achter- en beenzakken
| Afmeting: | D100 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden