3318 GEBREIDE FLEECE Grijs XS
Van
€ 39,60
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 65,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 65,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 79,38 |
Productnummer:
A462-643318-95-3
Voorraad:
Productinformatie "3318 GEBREIDE FLEECE Grijs XS"
• extra versteviging op de schouders, ellebogen en de binnenzijde van de kraag
• twee zijzakken met ritssluiting
• lange 2-richtingen ritssluiting met kinbescherming
• verlengd rugpand
• manchetten met duimgrip
• klein PJ logo onderaan links
• twee zijzakken met ritssluiting
• lange 2-richtingen ritssluiting met kinbescherming
• verlengd rugpand
• manchetten met duimgrip
• klein PJ logo onderaan links
| Afmeting: | XS |
|---|---|
| Kleur: | Grijs |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden