4423 GEVOERDE JAS LANG MODEL Zwart 4XL
Van
€ 43,20
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 43,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 43,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 52,27 |
Productnummer:
A462-644423-99-10
Voorraad:
Productinformatie "4423 GEVOERDE JAS LANG MODEL Zwart 4XL"
• parka versie van de 4422
• wind-, waterdichte en ademende jas
• getapete naden
• doorstikte voering
• ritssluiting tot bovenaan de kraag
• stormflap met drukknopen
• hoge kraag met afneembare capuchon
• waterbestendige ritssluitingen
• twee borstzakken met klep
• twee zijzakken met klep
• reflecterende details voor betere zichtbaarheid
• met velcro aanpasbare manchetten
• wind-, waterdichte en ademende jas
• getapete naden
• doorstikte voering
• ritssluiting tot bovenaan de kraag
• stormflap met drukknopen
• hoge kraag met afneembare capuchon
• waterbestendige ritssluitingen
• twee borstzakken met klep
• twee zijzakken met klep
• reflecterende details voor betere zichtbaarheid
• met velcro aanpasbare manchetten
| Afmeting: | 4XL |
|---|---|
| Kleur: | Zwart |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden