5704 BODYWARMER Steengrijs M
Van
€ 34,80
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 49,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 49,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 59,89 |
Productnummer:
A462-645704-98-5
Voorraad:
Productinformatie "5704 BODYWARMER Steengrijs M"
• gewatteerde bodywarmer in een easycare materiaal polyester/katoen
• goed kleurbehoud
• twee borstzakken
• D-ring voor badgehouder
• ritssluiting tot aan de kraag met stormflap en kinbescherming
• voorzakken met ritssluitingen
• verlengd rugpand
• linker binnenzak voor mobiele telefoon, rechter binnenzak met velcrosluiting
• reflectiebiezen aan de voor- en achterzijde
• fleece aan de binnenkant van de kraag
• drukkersrits
• goed kleurbehoud
• twee borstzakken
• D-ring voor badgehouder
• ritssluiting tot aan de kraag met stormflap en kinbescherming
• voorzakken met ritssluitingen
• verlengd rugpand
• linker binnenzak voor mobiele telefoon, rechter binnenzak met velcrosluiting
• reflectiebiezen aan de voor- en achterzijde
• fleece aan de binnenkant van de kraag
• drukkersrits
| Afmeting: | M |
|---|---|
| Kleur: | Steengrijs |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden