6106 SIGNALISATIESWEATER RONDE HALS EN ISO 20471 KLASSE 3 Oranje L
Van
€ 42,50
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 42,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 42,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 51,42 |
Productnummer:
A462-646106-17-6
Voorraad:
Productinformatie "6106 SIGNALISATIESWEATER RONDE HALS EN ISO 20471 KLASSE 3 Oranje L"
• ronde hals
• binnenzijde geborsteld
• ribboord aan manchetten en boord onderaan
• gesealde reflectiebanden rondom het lichaam, mouwen en schouders
• binnenzijde geborsteld
• ribboord aan manchetten en boord onderaan
• gesealde reflectiebanden rondom het lichaam, mouwen en schouders
| Afmeting: | L |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden