6419 ONGEVOERDE SIGNALISATIESOFTSHELL EN ISO 20471 KLASSE 3 Geel/Marine XS
Van
€ 160,15
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 160,15 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 160,15 |
| Totaalprijs Bruto: | € 193,78 |
Productnummer:
A462-646419-10-3
Voorraad:
Productinformatie "6419 ONGEVOERDE SIGNALISATIESOFTSHELL EN ISO 20471 KLASSE 3 Geel/Marine XS"
• wind- en waterafstotend en ademende softshell
• met fleece gevoerde kraag
• afneembare capuchon
• ritssluiting aan de voorzijde die bedekt is met een flap• Deze stormflap kan afgesloten worden met drukknopen
• twee schuinlopende, verticale borstzakken, de linker met telefoonzakje binnenin
• twee zijzakken
• één mouwzakje op linkermouw
• lus voor badgehouder
• ventilatiegaten onder de armen met ritssluiting
• aanpasbare taille
• aanpasbare manchetten
• langer rugpand
• reflecterende biezen op mouwen en rug
• met fleece gevoerde kraag
• afneembare capuchon
• ritssluiting aan de voorzijde die bedekt is met een flap• Deze stormflap kan afgesloten worden met drukknopen
• twee schuinlopende, verticale borstzakken, de linker met telefoonzakje binnenin
• twee zijzakken
• één mouwzakje op linkermouw
• lus voor badgehouder
• ventilatiegaten onder de armen met ritssluiting
• aanpasbare taille
• aanpasbare manchetten
• langer rugpand
• reflecterende biezen op mouwen en rug
| Afmeting: | XS |
|---|---|
| Kleur: | Geel/Marine |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden