6504 SIGNALISATIEREGENBROEK EN ISO 20471 KLASSE 2 Geel/Marine 4XL
Van
€ 60,60
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 60,60 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 60,60 |
| Totaalprijs Bruto: | € 73,33 |
Productnummer:
A462-646504-10-10
Voorraad:
Productinformatie "6504 SIGNALISATIEREGENBROEK EN ISO 20471 KLASSE 2 Geel/Marine 4XL"
• waterdicht
• getapete naden
• elastische taille
• verstelbare broekspijpen met drukknopen
• getapete naden
• elastische taille
• verstelbare broekspijpen met drukknopen
| Afmeting: | 4XL |
|---|---|
| Kleur: | Geel/Marine |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden