6703 SIGNALISATIEHESJE EN ISO 20471 KLASSE 2 Oranje ONE
Van
€ 8,20
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 8,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 8,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 9,92 |
Productnummer:
A462-646703-17-0
Voorraad:
Productinformatie "6703 SIGNALISATIEHESJE EN ISO 20471 KLASSE 2 Oranje ONE"
• één maat
• velcrosluiting
• velcrosluiting
| Afmeting: | one |
|---|---|
| Kleur: | Oranje |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden