75089. Set lange draagkoordbuis (Ø 7 mm) met 55 mm D-vormige karabijnhaak en Ø 7 mm veiligheidssluiting
Van
€ 2,44
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 64,02 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 64,02 |
| Totaalprijs Bruto: | € 77,46 |
Productnummer:
A288-75089-302
Voorraad:
Productinformatie "75089. Set lange draagkoordbuis (Ø 7 mm) met 55 mm D-vormige karabijnhaak en Ø 7 mm veiligheidssluiting"
Gepersonaliseerde Lanyard long tube lanyard van polyamide met 24 standaardkleuren beschikbaar voor personalisatie. Bevat de volgende accessoires en extra's: zwart elastiek, Sublimatielabel van 43 x 22 mm, 55 mm metalen haak en ø7 mm veiligheidsslot. Gemaakt in Europa. De getoonde prijzen zijn inclusief sublimatie op het etiket. ø7 x 470 mm
| Kleur: | 302 - Rood |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6307909899 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4.930 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Polyamide |
| Categorieën: | Promotionals & Premiums |
Aanmelden
Jurgen Spalburg
Núcleo Industrial de Murtede, lote 5 , 3060-372 Murtede