75090. Set met korte lanyardbuis (Ø 7 mm) en karabijnhaak met 9 mm sluiting
Van
€ 1,80
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 49,10 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 49,10 |
| Totaalprijs Bruto: | € 59,41 |
Productnummer:
A288-75090-357
Voorraad:
Productinformatie "75090. Set met korte lanyardbuis (Ø 7 mm) en karabijnhaak met 9 mm sluiting"
Gepersonaliseerde Lanyard short tube lanyard van polyamide met 24 standaardkleuren beschikbaar voor personalisatie. Bevat de volgende accessoires en extra's: zwart elastiek, sublimatielabel van 43 x 15 mm en een klevane karabijnhaak van 9 mm. Gemaakt in Europa. De getoonde prijzen zijn inclusief sublimatie op het etiket. ø7 x 150 mm
| Kleur: | Zwart, Geel |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6307909899 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 4.750 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Polyamide |
| Categorieën: | Promotionals & Premiums |
Aanmelden
Jurgen Spalburg
Núcleo Industrial de Murtede, lote 5 , 3060-372 Murtede