75092. Lanyard NAUTIC Short (Ø 7 mm) set met 9 mm karabijnhaak
Van
€ 1,70
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 48,21 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 48,21 |
| Totaalprijs Bruto: | € 58,33 |
Productnummer:
A288-75092-301
Voorraad:
Productinformatie "75092. Lanyard NAUTIC Short (Ø 7 mm) set met 9 mm karabijnhaak"
Gepersonaliseerde Lanyard short nautic van polyester met 12 standaardkleuren beschikbaar voor personalisatie. Bevat de volgende accessoires en extra's: zwart elastiek, sublimatielabel van 43 x 15 mm en een kleine karabijnhaak van 9 mm. Gemaakt in Europa. De getoonde prijzen zijn inclusief sublimatie op het etiket. ø7 x 150 mm
| Kleur: | 301 - Wit |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 400 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 6307909899 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 5.570 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Polyester |
| Categorieën: | Promotionals & Premiums |
Aanmelden
Jurgen Spalburg
Núcleo Industrial de Murtede, lote 5 , 3060-372 Murtede