9089 TECHNISCHE KOUSEN, LAAG Grijs/Zwart 36-39
Van
€ 7,25
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 7,25 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 7,25 |
| Totaalprijs Bruto: | € 8,77 |
Productnummer:
A462-649089-9899-3639
Voorraad:
Productinformatie "9089 TECHNISCHE KOUSEN, LAAG Grijs/Zwart 36-39"
• naadloze sokken voor de actieve werkman/werkvrouw
• piqué gebreid aan de top voor een zacht, ventilatie effect
• lage schacht lengte
• piqué gebreid aan de top voor een zacht, ventilatie effect
• lage schacht lengte
| Afmeting: | 36-39 |
|---|---|
| Kleur: | Grijs/Zwart |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden