9517 ORYX HOGE SCHOEN S3S Zwart/geel 45
Van
€ 188,95
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 188,95 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 188,95 |
| Totaalprijs Bruto: | € 228,63 |
Productnummer:
A462-649517-9910-45
Voorraad:
Productinformatie "9517 ORYX HOGE SCHOEN S3S Zwart/geel 45"
• een lichtgewicht en flexibele veiligheidschoen met het boven materiaal in nubuck
• de schoen is voorzien van extra TPU (thermoplastisch urethaan) verstevigingen bij de teen en hiel voor extra duurzaamheid
• de ERP tussenzool biedt een optimale pasvorm en een hoog comfort, terwijl de duurzame rubberen buitenzool zorgt voor een goede grip op verschillende oppervlakken
• de composiet neuskap en de textielpenetratiebestendige tussenzool beschermen uw voeten tegen impact en penetratie
• het FitGo vetersysteem maakt het aantrekken eenvoudig en de pasvorm optimaal
• de uitneembare binnenzool in opencellig PU-schuim geeft de schoen uitstekende ademende eigenschappen
• metaalvrij
• de schoen is voorzien van extra TPU (thermoplastisch urethaan) verstevigingen bij de teen en hiel voor extra duurzaamheid
• de ERP tussenzool biedt een optimale pasvorm en een hoog comfort, terwijl de duurzame rubberen buitenzool zorgt voor een goede grip op verschillende oppervlakken
• de composiet neuskap en de textielpenetratiebestendige tussenzool beschermen uw voeten tegen impact en penetratie
• het FitGo vetersysteem maakt het aantrekken eenvoudig en de pasvorm optimaal
• de uitneembare binnenzool in opencellig PU-schuim geeft de schoen uitstekende ademende eigenschappen
• metaalvrij
| Afmeting: | 45 |
|---|---|
| Kleur: | Zwart/Geel |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Merk: | Projob |
| Workwear: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden