ALCARAZ. Fles van roestvrij staal (90% gerecycled), dubbelwandig vacuüm geïsoleerd
Van
€ 10,98
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 11,68 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 11,68 |
| Totaalprijs Bruto: | € 14,13 |
Productnummer:
A288-94389-103
Voorraad:
Productinformatie "ALCARAZ. Fles van roestvrij staal (90% gerecycled), dubbelwandig vacuüm geïsoleerd"
Dubbelwandige vacuümgeïsoleerde roestvrijstalen fles (90% gerecycled). Deze fles heeft een poedercoating waardoor hij duurzamer en bestendiger is. De PP-dop is voorzien van een handvat voor eenvoudig dragen en een intuïtief 2-in-1-systeem: een schenktuit met een intern rietje en een flip-topsysteem. Inhoud tot 830 ml. Geleverd in een geschenkdoos van kraftpapier. ø85 x 264 mm
| Kleur: | Zwart |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 25 |
| Certificaten: | Food Safety, REACH |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 7323930090 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 12.000 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Gerecycled roestvrij staal |
| Merk: | hi!dea |
| Verpakkingsinformatie: | In geschenkdoos, Biologisch afbreekbare polybag |
| Categorieën: | Huis & Keuken |
Aanmelden
Jurgen Spalburg
Núcleo Industrial de Murtede, lote 5 , 3060-372 Murtede