ALWAYS - Opvouwbare borstel met spiegel
Van
€ 0,82
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 0,82 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,82 |
| Totaalprijs Bruto: | € 0,99 |
Productnummer:
A36-KC5720-06
Voorraad:
Productinformatie "ALWAYS - Opvouwbare borstel met spiegel"
Uitklapbare haarborstel met spiegel.
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Afmetingen omdoos: | 35 x 24 x 52 cm |
| Breedte: | 40mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 300 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 9603 2930 |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 12.86 |
| Hoogte: | 25mm |
| Land van herkomst: | CN |
| Lengte: | 105mm |
| Materiaal: | ABS |
| Merk: | midocean |
| OuterCartonDimension: | 35 x 24 x 52 cm |
| Categorieën: | Wellness & Beauty |
Aanmelden