Aircool Tee
Van
€ 5,90
| Stuksprijs | € 5,90 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,90 |
| Totaalprijs Bruto: | € 7,14 |
Productnummer:
A141-110330000
Voorraad:
Productinformatie "Aircool Tee"
·130 g/m²
·100% polyester (eye bird gaatjes weefsel)
·Sneldrogend en ademend
·vedergewicht
·Nekband
·Raglanmouwen
·Flatlock naden
·Geschikt voor borduren, digitaal en transferprint.
·100% polyester (eye bird gaatjes weefsel)
·Sneldrogend en ademend
·vedergewicht
·Nekband
·Raglanmouwen
·Flatlock naden
·Geschikt voor borduren, digitaal en transferprint.
| Afmeting: | 2XS |
|---|---|
| Kleur: | White |
| Aantal stuks per binnendoos: | 10 |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 61099090 |
| Geslacht: | Man |
| Gewicht: | 100g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Polyester |
| Materiaalgewicht: | 100 - 139 g/m² |
| Merk: | SPIRO |
| Mouwlengte: | Korte Mouwen |
| Categorieën: | Textiel, Vrije tijd, Sport & Spel |
Aanmelden