Amalfi navy blue S
Van
€ 10,12
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 10,12 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 10,12 |
| Totaalprijs Bruto: | € 12,25 |
Productnummer:
A163-S0550NA01
Voorraad:
Productinformatie "Amalfi navy blue S"
Poloshirt met korte mouwen met 3 parelmoer knopen in dezelfde kleur, splitten opzij, stiksels van de hals afgedekt met band in dezelfde kleur.
| Afmeting: | S |
|---|---|
| Kleur: | Navy Blue |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 186g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | 100% Katoen |
| Merk: | Payper |
| Categorieën: | Textiel |
Aanmelden