Amerikaanse overall High Vis
Van
€ 137,40
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 137,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 137,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 166,25 |
Productnummer:
A472-265318045389D100
Voorraad:
Productinformatie "Amerikaanse overall High Vis"
· Comfortabele mouwloze Amerikaanse overall met elastisch rugpand, verstelbaar op de schoudernaden.
· CORDURA® kniezakken om uw knieën te beschermen.
· Schroevendraaierlussen op de spijkerzakken.
· Gecertificeerd volgens EN ISO 20471 klasse 2, kleding met hoge zichtbaarheid
· CORDURA® kniezakken om uw knieën te beschermen.
· Schroevendraaierlussen op de spijkerzakken.
· Gecertificeerd volgens EN ISO 20471 klasse 2, kleding met hoge zichtbaarheid
| Afmeting: | D100 |
|---|---|
| Kleur: | High Vis Oranje/Marineblauw (5389) |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 900g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | 85% polyester, 15% katoen, satijn, 300g/m² |
| Merk: | Blåkläder |
| Reflecterend: | Ja |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden