Anti-stress bal Soccer
| Stuksprijs excl. opdruk | € 1,02 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,02 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,23 |
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 56mm |
| Douanetariefnummer: | 95030095900 |
| Gewicht: | 20g |
| Land van herkomst: | China |
| Categorieën: | USB & Elektronica |
Aanmelden
| Stuksprijs excl. opdruk | € 1,02 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1,02 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,23 |
| Kleur: | Wit |
|---|---|
| Diameter: | 56mm |
| Douanetariefnummer: | 95030095900 |
| Gewicht: | 20g |
| Land van herkomst: | China |
| Categorieën: | USB & Elektronica |