Botervelletje, Ø 69/70/75/85/87 mm, 1-3 kleuren, vanaf 10000 st, vetvrij papier 40 grams Per 100 stuks
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A115-butter002_2C_WIT4061
Voorraad:
Productinformatie "Botervelletje, Ø 69/70/75/85/87 mm, 1-3 kleuren, vanaf 10000 st, vetvrij papier 40 grams Per 100 stuks"
Let op! In verband met staffelprijzen tot 4 decimalen dit product tijdelijk per 100 stuks geprijsd!
Botervelletje, rond, maten in mm diameter
40 grams
1-3 Kleuren flexodruk
Material en print food-approved
60/87/91 mm met lipje verkrijgbaar
Botervelletje, rond, maten in mm diameter
40 grams
1-3 Kleuren flexodruk
Material en print food-approved
60/87/91 mm met lipje verkrijgbaar
| Bewerkingsoptie: | 2 Kleuren |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Afmetingen van de bewerking: | 40% drukoppervlak, 1 zijde 4 vlakken |
| Bewerking: | 1 - 3 kleuren, flexoprint |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 700mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 48183000 |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | NL |
| Lengte: | 0mm |
| Positie van de bewerking: | 1 zijde 4 vlakken |
| Categorieën: | Promotionals & Premiums |
Aanmelden