Clipafsluiter voor reuzenballon 80 - 90 cm ø
Van
€ 0,31
| Stuksprijs | € 0,31 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 0,93 |
| Totaalprijs Bruto: | € 1,13 |
Productnummer:
A371-BAL-90024
Voorraad:
Productinformatie "Clipafsluiter voor reuzenballon 80 - 90 cm ø"
Clipafsluiter voor reuzenballon 170-250 cm
Uitvoering: 170-250 cm
Afmeting: 170-250 cm
Uitvoering: 170-250 cm
Afmeting: 170-250 cm
| Version: | 170-250 cm |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Informatie over de afmetingen van producten: | 170-250 cm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | (leeg) |
| Categorieën: | Promotionals & Premiums |
Aanmelden