CreaDraw Cork - custo made trekkoordtas
Van
€ 10,87
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 10,87 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 271,75 |
| Totaalprijs Bruto: | € 328,82 |
Productnummer:
A81-AP716468-10
Voorraad:
Productinformatie "CreaDraw Cork - custo made trekkoordtas"
Custom made tas met trekkoord van 600D RPET polyester en natuurkurk. Inclusief all-over sublimatiedruk en onderscheidend RPET-label. MOQ: 25 stuks.
| Kleur: | wit/natuurlijk |
|---|---|
| Aanvullende informatietekst: | Inhoud van de tas: 8.3 l |
| Afmetingen omdoos: | 48 x 38 x 28 cm |
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 200 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 4202929190 |
| Gewicht: | 98g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 20.6 |
| Gewicht buitenverpakking Netto KG: | 19.6 |
| Hoogte: | 0mm |
| Informatie over de afmetingen van producten: | 340x395 mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | 600D Gerecycled PET- polyester/Kurk |
| OuterCartonDimension: | 48 x 38 x 28 cm |
| Categorieën: | Tassen & Bagage |
Aanmelden