D blouse 1/1 CF Premium
Van
€ 63,90
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 63,90 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 63,90 |
| Totaalprijs Bruto: | € 77,32 |
Productnummer:
A493-6564.1200.90.36
Voorraad:
Productinformatie "D blouse 1/1 CF Premium"
D blouse 1/1 CF Premium Comfort Fit, Kent-kraag, brede manchet met geborduurd logo. ·Doek: 98% Katoen 2% Elastolefine, 140 g/m² MAAT: 36 - 60
| Afmeting: | 36 |
|---|---|
| Kleur: | 90 wit |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 62063000 |
| Geslacht: | Vrouw |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Pasvorm: | Comfort Fit |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden
Nora Kaselius
Memmelsdorfer Straße 250 , 96052 Bamberg