D jersey blazer RF Casual
Van
€ 145,90
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 160,50 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 160,50 |
| Totaalprijs Bruto: | € 194,20 |
Productnummer:
A493-1460.2125.11.52
Voorraad:
Productinformatie "D jersey blazer RF Casual"
D jersey blazer RF Casual Regular fit, 2 knoops, 2 opgezette zakken, zijsplit, half gevoerd, ruglengte 60 cm | maat 38. ·Doek: 53% polyester 43% viscose 4% Elastaan, 270 g/m² Binnenvoering: 100% polyester MAAT: 32 - 54
| Afmeting: | 52 |
|---|---|
| Kleur: | 11 antraciet melange |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 62043390 |
| Geslacht: | Vrouw |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Pasvorm: | Regular Fit |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden
Nora Kaselius
Memmelsdorfer Straße 250 , 96052 Bamberg