Easy peal off blik 99 mm x 241 mm
Van
€ 7,00
| Stuksprijs | € 8,30 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 1.992,00 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2.410,32 |
Productnummer:
A361-101042Kruidnoten
Voorraad:
Productinformatie "Easy peal off blik 99 mm x 241 mm"
Groot hoog conservenblik met een zachte alu sluiting.
| Vulling: | Kruidnoten |
|---|---|
| Bewerking: | Het wikkel is geheel naar eigen wens in full colour bedrukt. |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 99mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 241mm |
| Lengte: | 0mm |
| Categorieën: | Eten & Drinken, Seizoensartikelen |
Aanmelden