Fällkniven Diamond Whetstone Fine 25x75mm
| Totaalprijs Netto: | Prijs op aanvraag |
|---|
Productnummer:
A07-FK-D3T
Voorraad:
Productinformatie "Fällkniven Diamond Whetstone Fine 25x75mm"
Een fijne slijpsteen van 25 micron. Eenvoudig te bevestigen op vlakke oppervlaktes of op Zytel schedes van Fällkniven.
| Kleur: | Bruin |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 75mm |
| Categorieën: | Huis & Keuken |
Aanmelden