P1005 - Keukenhanddoek 60x45cm
Van
€ 2,24
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 2,40 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 2,40 |
| Totaalprijs Bruto: | € 2,90 |
Productnummer:
A195-P1005
Voorraad:
Productinformatie "P1005 - Keukenhanddoek 60x45cm"
Keukenhanddoek uit 100% katoen
220 gsm
Afmetingen: 60 x 45cm
220 gsm
Afmetingen: 60 x 45cm
| Afmeting: | One Size |
|---|---|
| Kleur: | Wit |
| Bewerking: |
Borduren Transfer |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | 100% Katoen |
| Categorieën: | Textiel |
Aanmelden