Promo veiligheidsvest
Van
€ 2,74
Zonder opdruk
| Stuksprijs excl. opdruk | € 5,20 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 5,20 |
| Totaalprijs Bruto: | € 6,29 |
Productnummer:
A87-4708-08-BU
Voorraad:
Productinformatie "Promo veiligheidsvest"
Ga voor veilig en val extra op in het donker met dit veiligheidshesje. Kan over je dikste winterjas of joggingpak worden gedragen. Gecertificeerd volgens EN 20471-normering en dus geschikt in Europese landen bij pech onderweg. Gemaakt van polyester.
| Kleur: | Geel (PMS 101c) / Geel |
|---|---|
| Breedte: | 0mm |
| Buitenste doos Hoeveelheid per doos: | 100 |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Gewicht buitenverpakking Bruto KG: | 14,0000 |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | 100% polyester |
| OuterCartonDimension: | 22,0000 x 42,0000 cm |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden