Wock Clog Walksoft 03
Van
€ 60,70
| Stuksprijs | € 60,70 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 60,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 73,45 |
Productnummer:
A138-2565-03-35_36
Voorraad:
Productinformatie "Wock Clog Walksoft 03"
Groep: Clog
Upper: Steri-tech™
Voering: Geen
Inlegzool: Walksoft™
Loopzool: Geen
Veiligheidsneus: Geen
Veiligheidszool: geen
Kleur: Wit/Marineblauw
Gewicht in gram per schoen: 325
Kruipneus: nee
Waterdicht membraan: nee
ESD: nee
Metal Free: ja
Damesschoen: nee
Upper: Steri-tech™
Voering: Geen
Inlegzool: Walksoft™
Loopzool: Geen
Veiligheidsneus: Geen
Veiligheidszool: geen
Kleur: Wit/Marineblauw
Gewicht in gram per schoen: 325
Kruipneus: nee
Waterdicht membraan: nee
ESD: nee
Metal Free: ja
Damesschoen: nee
| Afmeting: | 35/36 |
|---|---|
| Kleur: | Wit/Marineblauw |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Lengte: | 0mm |
| Categorieën: | Werkkleding |
Aanmelden