businesstrolley MISSION - taupe
Van
€ 95,70
| Stuksprijs | € 95,70 |
|---|---|
| Totaalprijs Netto: | € 95,70 |
| Totaalprijs Bruto: | € 115,80 |
Productnummer:
A579-HR14260
Voorraad:
Productinformatie "businesstrolley MISSION - taupe"
laptoptrolley met extra polstering; laptopvak met rits; vak voor documenten met vakverdeling; voorvak met organizerelementen_x000D_
en ritssluiting; voorvak met rits; handgreep; afneembare, aan_x000D_
weerszijden in lengte verstelbare schouderriem met ingenaaid kussentje; aan de achterkant met bevestigingsriem voor bagagetrolleys; telescoopgreep
en ritssluiting; voorvak met rits; handgreep; afneembare, aan_x000D_
weerszijden in lengte verstelbare schouderriem met ingenaaid kussentje; aan de achterkant met bevestigingsriem voor bagagetrolleys; telescoopgreep
| Afmeting: | One Size |
|---|---|
| Kleur: | Taupe |
| Breedte: | 0mm |
| Diameter: | 0mm |
| Diepte: | 0mm |
| Douanetariefnummer: | 42021291900 |
| Gewicht: | 0g |
| Hoogte: | 0mm |
| Land van herkomst: | China |
| Lengte: | 0mm |
| Materiaal: | Polyester 1680d |
| Merk: | Halfar |
| Categorieën: | Tassen & Bagage |
Aanmelden